Aktualności

Powiat Sanocki. Debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu seniorów


Komenda Powiatowa Policji w Sanoku, przy współpracy z Domem Pomocy Społecznej „Światło Nadziei”, organizuje ewaluacyjną debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu osób starszych. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 28 września 2023 roku o godz. 10.30 w budynku Centrum Usług Senioralnych przy ul. Kościelnej 1 w Sanoku. Zapraszamy mieszkańców powiatu sanockiego do udziału w debacie.

Komenda Powiatowa Policji w Sanoku, przy współpracy z Domem Pomocy Społecznej „Światło Nadziei”, organizuje debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu osób starszych. Przedsięwzięcie ma na celu zdiagnozowanie oczekiwań w zakresie bezpieczeństwa seniorów. W trakcie spotkania policjanci wyjaśnią sposoby działania przestępców w stosunku do osób starszych oraz przekażą informacje, jakich sytuacji należy unikać, aby nie stać się pokrzywdzonym. Dodatkowo zostaną omówione rekomendacje z debaty inauguracyjnej.

Debata odbędzie się w czwartek, 28 września 2023 roku o godz. 10.30 w budynku Centrum Usług Senioralnych przy ul. Kościelnej 1 w Sanoku.

Zapraszamy mieszkańców powiatu sanockiego do udziału w debacie.